
Parkeerplaats Westrand Nieuw-Lekkerland
In opdracht van gemeente Molenlanden heeft De Kuiper Infrabouw een parkeerplaats voor bussen en campers aangelegd. Ook hebben wij de nieuwe toegangsweg, toegangsbrug en de afrit gerealiseerd.
Het bouwen aan de infrastructuur vormt de basis van onze organisatie.
Ons land ligt voor het grootste deel onder zeeniveau. Om onszelf en onze omgeving tegen het water te beschermen is een goed rioleringsnetwerk essentieel. Wij voeren rioolreconstructies uit of realiseren nieuwe rioleringsstelsels.
Bij het uitvoeren van een rioolconstructie besteden we niet alleen aandacht aan het riool zelf, maar ook aan de omgeving.
Door rekening te houden met zoveel mogelijk factoren kunnen we de overlast beperken tot het minimum.
Zo werken we veel met elektrisch gereedschap en beperken wij onze reisbewegingen in de wijk. Onze ‘rioolploeg’ bestaat uit eigen medewerkers met gedegen vakkennis.
Naast reconstructies van bestaande rioolsystemen realiseren wij complete rioleringsstelsels in gebieden die ontwikkeld worden.
Vaak brengen we tegelijkertijd een infiltratiesysteem aan, zodat regenwater goed kan worden opgenomen in de bodem.
Door zowel ruimte als het water slim te gebruiken, verbetert de leefomgeving van mens en dier. Ook verkleint het de kans op problemen zoals wateroverlast of een slechte waterkwaliteit. Het resultaat is een infrastructuur die zowel klimaatadaptief als duurzaam is.
Om het rioolwater naar de plek van verwerking te krijgen, moet het over lange afstanden getransporteerd worden.
Daarvoor zijn persleidingen nodig. Deze afvoermogelijkheden realiseren we door middel van gestuurde boring, open ontgraving of andere sleufloze technieken. En dat alles zonder de omgeving te verstoren.
Niet alleen onder de straat, ook op de straat zelf doen we ons best om de wereld een stukje mooier te maken.
Dat doen we bijvoorbeeld door de aanleg van nieuwe bestrating en/of beplanting. Vegetatie biedt oplossingen voor hitte, wateroverlast en droogte. Het zorgt voor verdampingskoeling, biedt schaduw en het hemelwater kan infriltreren in de ondergrond.
Afhankelijk van het doel van de ruimte zorgen we voor andere toepassingen zoals wegmeubilair, bebording of recreatieve voorzieningen (zoals banken en speeltoestellen).
In opdracht van gemeente Molenlanden heeft De Kuiper Infrabouw een parkeerplaats voor bussen en campers aangelegd. Ook hebben wij de nieuwe toegangsweg, toegangsbrug en de afrit gerealiseerd.
Op bedrijvenpark Het Klooster in Nieuwengein opende in het voorjaar van 2023 een nieuw Foodcourt. De Kuiper Infrabouw voerde het riool- en straatwerk uit. Tevens plaatsten wij hier een hardhouten damwandconstructie. Ook brachten wij de terreinverlichting en de beplanting aan.
Neem dan contact op met Anton Verrips projectleider bij De Kuiper Infrabouw.