Opdrachtgever
Gemeente Sliedrecht

Omdat het bestaande riool in de Elzenhof was verouderd heeft De Kuiper Infrabouw het riool vernieuwt. Ook hebben we het openbaar gebied opgehoogd en de bestrating vervangen.
Opdrachtgever
Gemeente Sliedrecht
Locatie
Sliedrecht.
Wijk Elzenhof.
Uitvoering
2024
Bijzonderheden

Omdat het bestaande riool was verouderd heeft De Kuiper Infrabouw het riool vernieuwt in de Elzenhof. Ook hebben we het openbaar gebied opgehoogd en de bestrating vervangen.
De Elzenhof heeft smalle doodlopende straatjes, dus het was flink manouveren voor onze collega’s op de grote voertuigen. Doordat onze collega’s rustig in de wijk reden hebben we de overlast van ons werkverkeer weten te minimaliseren. Zo hebben we het project uitgevoerd met minimale overlast voor de omwonenden. Iets wat we wij bij De Kuiper Infrabouw erg belangrijk vinden!


In opdracht van de BAM Infra Regio West Wegen realiseerden wij maar liefst vier kunstwerken op het Leiden Bio Science Park. We voerden onze werkzaamheden uit aan de Zernikedreef en aan de Trambaan.
Aan de Zernikedreef hebben wij twee bestaande duikerconstructies aangepast. Ook realiseerden wij aan de Zernikedreef een nieuwe fietsbrug: de Hartlijnbrug. Bijzonder aan deze brug is dat het brugdek zo is aangepast dat er een schietwilg door het brugdek heen groeit. Daarnaast realiseerden wij een nieuwe fietsbrug ter hoogte van de Trambaan.
In de wijk ‘Heer en Meester’ te Hekelingen (gemeente Nissewaard) realiseerde De Kuiper Infrabouw een gloednieuwe stalen voet- en fietsbrug. Deze nieuwe verbinding tussen de Jacob van den Berglaan en de Huibrecht Hordijklaan vormt een belangrijke en veilige schakel voor het langzame verkeer in de wijk. Dankzij een slimme combinatie van prefabricage in onze eigen productielocatie en een strak geplande uitvoering op locatie, hebben wij de doorlooptijd buiten kunnen beperken.
Wij scherpen elkaar én onze opdrachtgevers net zoals je ijzer met ijzer scherpt. Op die manier kunnen wij de belofte om goed werk te leveren waar blijven maken.