Katwijk 5 min

Bruggen De Zanderij Katwijk

Ontwerp kunstwerken
Bruggen
Prefabricage

In opdracht van CAMPRI Vastgoed realiseerden wij vijf bruggen in de nieuwe woonwijk De Zanderij.

Factsheet

Opdrachtgever

CAMPRI Vastgoed.

Locatie

Katwijk.

Uitvoering

2021.

Bijzonderheden

  • Esthetiek.
  • Passend in de omgeving.
Bruggen Katwijk leuning

De Zanderij in Katwijk is een uitbreidingslocatie waar CAMPRI Vastgoed nieuwe woningen realiseert. De verschillende groene wijken in de omgeving zijn omgeven door een waterloop en worden daarom met bruggen aan elkaar verbonden.

Ontwerp en realisatie

De Kuiper Infrabouw ging aan de slag met het ontwerp van een 5-tal bruggen. 2 geven er toegang tot de wijk, 2 naar particuliere percelen en 1 fietsbrug. De nadruk in het project ligt op de esthethiek. In de sfeervol ingerichte wijk met chique woningen pasten we een verfijnd, slank ontwerp toe op de bruggen.

De landhoofden en brugdekken zijn door ons geprefabriceerd in onze eigen productielocatie. De bruggen zijn gefaseerd geplaatst en op locatie voorzien van leuningen. De landhoofden zijn voorzien van schanskorven. 1 van de bruggen is verfraaid met metselwerk.

Als ontwerpende aannemer hebben we hier onze kracht kunnen laten zien. Van ontwerp tot realisatie, dit in nauwe samenwerking met de opdrachtgever.

Katwijk 2

“Samen met de opdrachtgever doorlopen wij het proces van niets naar een toonaangevend iets”

Arjan de Kuiper
Bruggen Katwijk leuning

Meer projecten

Op basis van vertrouwen

Samenwerken met De Kuiper Infrabouw

Wij scherpen elkaar én onze opdrachtgevers net zoals je ijzer met ijzer scherpt. Op die manier kunnen wij de belofte om goed werk te leveren waar blijven maken.

Al ruim 70 jaar ervaring op het gebied van infrastructuur.
Betrouwbare partner.
Team van eigen specialisten voor ontwerp, fabricage en realisatie.